Кузьміч Сергій (Фк Лугини)
Игрок
Статистика
Фото
Полное имя : Кузьміч Сергій
Позиция : Польовий гравець

1994



Группа А

Команда
И В Н П Голы О
1 ПЕМ Энергия 8 8 0 0 57 - 11 24
2 Економ таксі 8 7 0 1 67 - 12 21
3 ФАН Клуб Динамо 8 6 0 2 40 - 25 18
4 ПТУ-16 8 4 1 3 45 - 30 13
5 Фк Монолит 8 3 1 4 28 - 38 10
6 Фк Малая Зубовщина 8 2 1 5 29 - 28 7
7 Фк Лугини 8 2 1 5 27 - 55 7
8 Фк Давидки 8 2 0 6 14 - 43 6
9 Фк Альянс 8 0 0 8 18 - 83 0

Группа Б

Команда
И В Н П Голы О
1 ЗБШ 8 7 1 0 65 - 21 22
2 FC ZORYA 8 7 0 1 82 - 11 21
3 Фк Локомотив 8 6 0 2 37 - 28 18
4 Фк ОмКар 8 4 2 2 47 - 27 14
5 ПЧ-13 8 4 1 3 43 - 38 13
6 Фк Химмаш 8 2 1 5 24 - 43 7
7 Фк МАЛ 8 1 1 6 16 - 80 4
8 Фк Холосне 8 1 0 7 26 - 58 3
9 Фан клуб Манчестер Юн. 8 1 0 7 19 - 53 3

Бомбардиры Дивизион ГРАНД

39Бондарчук ВладимирПЕМ Энергия
24Капитула ВалентинПТУ-16
18Левковский ВладимирFC ZORYA
17Шляга АндрійФк Локомотив
14Мороз РостиславFC ZORYA
13Шкуро ЮрийFC ZORYA
12Джус СергійЗБШ
12Данильчук Олександр Фк ОмКар
11Бондарчук СергейПЧ-13
11Степанчук АртёмFC ZORYA
11Титов АртёмФк Химмаш
10Давидюк АндрейПЧ-13
10Петренко ВадимФк Холосне
9Медина ВолодимирЕконом таксі
9Білошицький ВіталійФАН Клуб Динамо
8Максимчук Александр ПЕМ Энергия
8Лотоцкий Александр Фк Малая Зубовщина
 
8Лещенко ВадимФк Химмаш
7Міронов ОлегЗБШ
7Харківлюк ЯрославФк ОмКар
7Козаренко ЕвгенийFC ZORYA
7Черепанський ІгорЗБШ
7Скорода АлексейFC ZORYA
7Грабовець ОлексійЗБШ
7Литвиненко ПавлоЕконом таксі
7Шинкар ОлегФк Лугини
7Стретович Александр ПЧ-13
7Конюх БогданФк Альянс
6Прохоров СергейПТУ-16
6Васянович Александр ПЧ-13
6Левківський ОлексійФк Локомотив
6Кищук ДмитрийФан клуб Манчестер Юн.
6Смирнов ИгорьПЧ-13
6Слепченко МаксимФк Альянс
6Чумак ВиталийФк Холосне
5Малиневский АндрейFC ZORYA
5Гераймович ЮрийФк Малая Зубовщина
5Нестеренко ВиталийПЕМ Энергия
5Міловідов АртемФАН Клуб Динамо
5Нестеренко Олександр Економ таксі
5Антоненко ОлегЗБШ
5Фещук ЛюбомирФк Лугини
5Гамонь АндрейФк Химмаш
5Антонов ЕвгенийФк Монолит
5Загоровский АлександрФк Монолит
5Лукіша АндрейФк Лугини
5Кулиш ЮрийПТУ-16
5Прутко ГригорийФк Монолит
4Фещук Александр Фк Малая Зубовщина
4Барилюк МаксимФк Локомотив
4Ніконов СергійФк Альянс
4Слюсарь СергейПЕМ Энергия
4Миколайчук АндрійЗБШ
4Петренко ЮрийФк Холосне
4Каменчук МиколаФк Локомотив
4Денисюк АндрійЕконом таксі
4Гаєвський В'ячеслав Економ таксі
4Шатохин Александр Фк Монолит
3Вигівський АндрійФк МАЛ
3Тарасюк ТарасПЕМ Энергия
3Іванов Олександр Фк Давидки
 
3Гутник ОлегФк Монолит
3Кузьміч СергійФк Лугини
3Яценюк МиколаФк Альянс
3Лотоцкий ВиталийФк Малая Зубовщина
3Гузненков ГордійЕконом таксі
3Грищенко АндрейПТУ-16
3Антоненко РусланЗБШ
3Климюк МиколаФк Лугини
3Пригоцький ВіталійФк Локомотив
 
3Выговский Александр Фк Монолит
3Петренко ИванФк Холосне
3Боровий БогданФк Лугини
3Якухно СергейПТУ-16
2Петренко ВладимирФк Холосне
 
2Зайченко ОлегФк Химмаш
2Гришко РоманФк Давидки
2Гошко ИванПЧ-13
2Ивашко ЯрославFC ZORYA
2Тычина ДмитрийFC ZORYA
2Вигівський ВолодимирФк ОмКар
2Фещук ВадимФк Малая Зубовщина
2Цалко АндрейПТУ-16
2Кравчук АндрейФк Малая Зубовщина
2Новицкий МаксимФк Монолит
2Романчук СергійФк Лугини
2Микитчук АлександрФк Малая Зубовщина
2Зубков Александр Фк Химмаш
2Пасечник ВладиславFC ZORYA
2Пастушенко ВладиславФан клуб Манчестер Юн.
2Матвійчук АндрійФк ОмКар
1Левковский РоманФк Химмаш
1Белошицкий ДенисФк Холосне
1Білецький ВадимФк МАЛ
1Овсейчук ТарасФк Химмаш
1Тимошенко Александр Фан клуб Манчестер Юн.
 
1Елисеев Александр Фк Монолит
1Решетовський ОлексійФк МАЛ
1Ерган Олександр Фк Локомотив
1Васькевич ВалентинФан клуб Манчестер Юн.

Результаты всех матчей Дивизион ГРАНД 1СЕЗОН

19-06-2015 19:00
 
ПЕМ Энергия 2 : 2 ЗБШ
19-06-2015 18:00
 
Економ таксі 6 : 2 FC ZORYA
12-06-2015 20:00
 
ПЕМ Энергия 4 : 2 FC ZORYA
12-06-2015 19:00
 
Економ таксі 2 : 8 ЗБШ
12-06-2015 18:00
 
ФАН Клуб Динамо 6 : 2 Фк Локомотив
09-06-2015 19:30
 
Фк Монолит 4 : 1 ПЧ-13
09-06-2015 18:30
 
ПТУ-16 2 : 1 Фк ОмКар
09-06-2015 17:30
 
Фк Альянс 8 : 6 Фан клуб Манчестер Юн.
08-06-2015 19:30
 
ПЕМ Энергия 3 : 1 Економ таксі
08-06-2015 18:30
 
Фк Малая Зубовщина 1 : 7 Фк Химмаш
06-06-2015 12:00
 
Фк Лугини 6 : 4 Фк МАЛ
06-06-2015 11:00
 
Фк Давидки 2 : 2 Фк Холосне
05-06-2015 20:00
 
ЗБШ 4 : 1 FC ZORYA
05-06-2015 18:00
 
Фк ОмКар 10 : 3 Фк МАЛ
02-06-2015 18:00
 
ЗБШ 9 : 3 ПЧ-13
01-06-2015 18:30
 
Фк Давидки 3 : 1 Фк Лугини
01-06-2015 17:30
 
Фк Альянс 4 : 13 ПТУ-16
29-05-2015 19:30
 
Фк Монолит 9 : 2 Фк Альянс
29-05-2015 18:30
 
Фк Локомотив 4 : 1 Фк ОмКар
29-05-2015 17:30
 
Фк МАЛ 0 : 20 FC ZORYA
25-05-2015 19:30
 
ЗБШ 6 : 4 Фк Химмаш
25-05-2015 18:30
 
Фк Локомотив 10 : 2 Фк МАЛ
25-05-2015 17:30
 
ПТУ-16 5 : 3 Фк Малая Зубовщина
23-05-2015 11:00
 
Фк Холосне 4 : 9 ПЧ-13
22-05-2015 20:30
 
Фк Давидки 1 : 9 Економ таксі
22-05-2015 19:30
 
ПЕМ Энергия 5 : 1 ФАН Клуб Динамо
22-05-2015 18:30
 
Фк Монолит 4 : 9 Фк Лугини
22-05-2015 17:30
 
Фк Химмаш 5 : 2 Фан клуб Манчестер Юн.
18-05-2015 20:30
 
ПЧ-13 1 : 9 FC ZORYA
18-05-2015 19:30
 
Фк Альянс 2 : 10 Фк Малая Зубовщина
18-05-2015 18:30
 
ПЕМ Энергия 3 : 1 Фк Монолит
18-05-2015 17:30
 
ЗБШ 4 : 4 Фк ОмКар
17-05-2015 10:00
 
Фк МАЛ 3 : 7 Фан клуб Манчестер Юн.
16-05-2015 16:00
 
Фк Химмаш 10 : 2 Фк Холосне
15-05-2015 20:30
 
Фк Малая Зубовщина 4 : 4 Фк Лугини
15-05-2015 19:30
 
ПТУ-16 2 : 6 ФАН Клуб Динамо
15-05-2015 18:30
 
Фк Монолит 2 : 9 Економ таксі
11-05-2015 19:30
 
Фк Альянс 4 : 8 ФАН Клуб Динамо
11-05-2015 18:30
 
ПЕМ Энергия 8 : 2 Фк Давидки
11-05-2015 17:30
 
Фк Химмаш 0 : 13 FC ZORYA
11-05-2015 16:30
 
ЗБШ 8 : 1 Фк Локомотив
08-05-2015 19:30
 
Фк Малая Зубовщина 1 : 5 Економ таксі
08-05-2015 18:30
 
Фан клуб Манчестер Юн. 2 : 6 Фк ОмКар
08-05-2015 17:30
 
Фк Холосне 2 : 3 Фк МАЛ
06-05-2015 19:30
 
Фк Монолит 2 : 0 Фк Давидки
06-05-2015 18:30
 
Фк Химмаш 1 : 5 ПЧ-13
04-05-2015 19:30
 
ПЕМ Энергия 2 : 1 ПТУ-16
04-05-2015 18:30
 
Фк Лугини 3 : 7 ФАН Клуб Динамо
02-05-2015 10:00
 
Фк Холосне 1 : 11 Фк ОмКар
01-05-2015 12:00
 
Фан клуб Манчестер Юн. 2 : 7 Фк Локомотив
01-05-2015 11:00
 
Фк Малая Зубовщина 6 : 0 Фк Давидки
01-05-2015 10:00
 
Фк МАЛ 2 : 11 ПЧ-13
27-04-2015 19:30
 
Економ таксі 5 : 2 ФАН Клуб Динамо
27-04-2015 18:30
 
Фк Холосне 3 : 4 Фк Локомотив
27-04-2015 17:30
 
ЗБШ 5 : 1 Фан клуб Манчестер Юн.
24-04-2015 19:30
 
Фк Малая Зубовщина 2 : 3 Фк Монолит
24-04-2015 18:30
 
FC ZORYA 9 : 3 Фк ОмКар
22-04-2015 18:30
 
ПЕМ Энергия 16 : 3 Фк Альянс
22-04-2015 17:30
 
Фк Лугини 3 : 7 ПТУ-16
20-04-2015 19:30
 
ФАН Клуб Динамо 6 : 3 Фк Давидки
20-04-2015 18:30
 
Фк ОмКар 4 : 4 ПЧ-13
20-04-2015 17:30
 
FC ZORYA 8 : 1 Фк Локомотив
18-04-2015 14:00
 
Фк Холосне 6 : 1 Фан клуб Манчестер Юн.
17-04-2015 18:30
 
Економ таксі 6 : 1 ПТУ-16
17-04-2015 17:30
 
ПЕМ Энергия 6 : 1 Фк Малая Зубовщина
15-04-2015 19:30
 
Фк Лугини 4 : 2 Фк Альянс
15-04-2015 18:30
 
ПЧ-13 2 : 5 Фк Локомотив
15-04-2015 17:30
 
Фк МАЛ 2 : 2 Фк Химмаш
13-04-2015 19:30
 
ПТУ-16 6 : 6 Фк Монолит
13-04-2015 18:30
 
ФАН Клуб Динамо 3 : 2 Фк Малая Зубовщина
13-04-2015 17:30
 
FC ZORYA 13 : 0 Фан клуб Манчестер Юн.
13-04-2015 16:30
 
ЗБШ 11 : 6 Фк Холосне
10-04-2015 19:30
 
Фк Давидки 5 : 1 Фк Альянс
10-04-2015 18:30
 
Фк ОмКар 8 : 0 Фк Химмаш
10-04-2015 17:30
 
Економ таксі 14 : 2 Фк Лугини
08-04-2015 20:00
 
ПЧ-13 8 : 4 Фан клуб Манчестер Юн.
08-04-2015 19:00
 
ФАН Клуб Динамо 7 : 1 Фк Монолит
08-04-2015 18:00
 
ЗБШ 18 : 1 Фк МАЛ
06-04-2015 19:30
 
Фк Локомотив 5 : 2 Фк Химмаш
06-04-2015 18:30
 
Економ таксі 18 : 0 Фк Альянс
04-04-2015 16:30
 
ПТУ-16 10 : 0 Фк Давидки
04-04-2015 15:30
 
FC ZORYA 9 : 2 Фк Холосне
04-04-2015 14:30
 
ПЕМ Энергия 14 : 1 Фк Лугини