Команда
Игры
Состав
Фото
Город : Коростенський район, с.Емельянівка

Мета та завдання: Наша команда хоче показати, що в районі теж є футбол, є люди, які хочуть і вміють грати в футбол, приносити радість тим нечисленним уболівальникам, які у нас на щастя є і просто отримувати удовоствіе від гри в футбол.

 

Тренер команди Фк ОмКар (Емельянівка):

Грищенко Андрій 097-277-72-87

Капітан команди Фк ОмКар (Емельянівка):

Данильчук Олександр Юрійович 093-679-67-54

Слова капітана команди Фк ОмКар (Емельянівка): 

Бізнес ліга - це чудовий футбольний проект, який, я впевнений буде відбуватися на найвищому рівні, і принесе багато користі самому місту, радості уболівальникам, які, безумовно, будуть стежити за всіма футбольними баталіями і, звичайно ж, самим футболістам, які по ходу турніру будуть набиратися досвіду, придбають нових знайомих, позитивних емоцій та спогадів що ні з чим не порівняти. Коротше кажучи, важливість і святковість цього турніру складно переоцінити. Безумовно, команда ФК "Омкара" хотіла б брати участь в такому грандіозному турнірі, але є кілька факторів, які цьому перешкоджають. Це і віддаленість нашого населеного пункту від самого районного центру; і політика нашого керівництва, яке, звичайно ж, підтримує всіляко нашу команду, але зараз не в тому становищі, щоб зайвий раз витрачається на настільки не прибутковий футбол; це і проблема в зборах самої команди на ігри.

 

Спонсор команди Фк ОмКар (Емельянівка):

Емельянівський кар'єр.

Директор - Торгонський Олег Миколайович


Команда
И В Н П Голы О
1 ПЕМ Энергия 11 11 0 0 95 - 24 33
2 ЗБШ 11 10 0 1 92 - 35 30
3 ДЮСШ 1 11 7 1 3 67 - 46 22
4 Економ таксі 11 7 0 4 83 - 38 21
5 FC ZORYA 11 7 0 4 61 - 39 21
6 Фк ОмКар 11 6 0 5 48 - 65 18
7 ФАН Клуб Динамо 11 5 1 5 47 - 46 16
8 ПТУ-16 11 4 1 6 51 - 77 13
9 Фк Давидки 11 3 0 8 40 - 77 9
10 ДЮСШ 2 11 3 0 8 35 - 78 9
11 СК Искоростень (Ветераны) 11 1 1 9 40 - 65 4
12 Фк Ушомир 11 0 0 11 30 - 99 0

Бомбардиры Коммерческий турнир ТОП-10

27Козаренко ЕвгенийFC ZORYA
21Бондарчук ВладимирПЕМ Энергия
18Тарасюк ТарасПЕМ Энергия
16Грищенко АндрейСК Искоростень (Ветераны)
16Данильчук Олександр Фк ОмКар
15Устинов ДенисДЮСШ 1
15Черепанський ІгорЗБШ
14Мартынович АлександрДЮСШ 2
14Грищенко АндрейПТУ-16
13Левковский ВладимирFC ZORYA
12Медина ВолодимирЕконом таксі
12Максимчук Александр ПЕМ Энергия
12Степанчук АртёмFC ZORYA
11Капитула ВалентинПТУ-16
10Нестеренко ВиталийПЕМ Энергия
10Білошицький ВіталійФАН Клуб Динамо
9Цалко АндрейПТУ-16
9Гаєвський В'ячеслав Економ таксі
9Тычина ДмитрийFC ZORYA
9Антоненко РусланЗБШ
8Выговский ВадимПЕМ Энергия
8Мороз РостиславFC ZORYA
8Пасечник ВладиславFC ZORYA
8Матвійчук АндрійФк ОмКар
7Гримут РусланСК Искоростень (Ветераны)
7Слюсарь СергейПЕМ Энергия
7Меленевский МаксимДЮСШ 1
7Харківлюк ЯрославФк ОмКар
7Искорстенский ЮрийФк Ушомир
7Денисюк АндрійЕконом таксі
6Ивановский НиколайДЮСШ 1
6Прудко ГригорийСК Искоростень (Ветераны)
6Волковский АндрейПЕМ Энергия
5Міловідов АртемФАН Клуб Динамо
5Елисеев Александр ПЕМ Энергия
5Нестеренко Олександр Економ таксі
5Сидоренко АртурФк Ушомир
5Ивашко ЯрославFC ZORYA
5Зосімчук ДмитроФк Давидки
5Мороз ИльяДЮСШ 2
5Антонюк АлексейДЮСШ 2
5Червинский ДенисДЮСШ 1
5Антоненко ОлегЗБШ
5Кравченко ВладимирФк Ушомир
5Литвиненко ПавлоЕконом таксі
5Джус СергійЗБШ
5Мельниченко СергейФк Ушомир
4Козаренко ИльяДЮСШ 2
4Шкуро ЮрийFC ZORYA
4Гузненков ГордійЕконом таксі
4Кулиш ЮрийСК Искоростень (Ветераны)
3Алексеенко АльбертДЮСШ 2
3Рабощук БогданФк Ушомир
3Данильчук СергійФк ОмКар
3Савицкий ДмитрийДЮСШ 1
3Мельниченко ЮрийФк Ушомир
3Миколайчук АндрійЗБШ
3Добровинский ВиталийПЕМ Энергия
2Выговский Александр СК Искоростень (Ветераны)
2Грабовець ОлексійЗБШ
2Домаев АлександрДЮСШ 2
2Терещенко ИльяПЕМ Энергия
2Сидоренко РоманФк Ушомир
2Ходаковский ОлегСК Искоростень (Ветераны)
2Пастушенко ВладиславДЮСШ 1
2Кондратчук КонстантинFC ZORYA
2Постиженко ЮрийСК Искоростень (Ветераны)
2Антонюк АндрейДЮСШ 1
1Головийчук ГлебДЮСШ 2
 
1Выговский ДмитрийДЮСШ 2
1Іванов Олександр Фк Давидки
1Грищенко СергейПТУ-16
1Малиновский ЛеонидСК Искоростень (Ветераны)
14-03-2015 13:00
 
ПЕМ Энергия 4 : 3 ДЮСШ 1
14-03-2015 12:00
 
ФАН Клуб Динамо 5 : 7 Економ таксі
14-03-2015 11:00
 
ЗБШ 10 : 5 Фк Давидки
14-03-2015 10:00
 
Фк Ушомир 3 : 9 Фк ОмКар
06-03-2015 20:15
 
СК Искоростень (Ветераны) 4 : 4 ПТУ-16
06-03-2015 19:15
 
FC ZORYA 7 : 2 ДЮСШ 2
06-03-2015 18:15
 
Фк Ушомир 4 : 15 ЗБШ
06-03-2015 17:15
 
Фк ОмКар 3 : 7 ДЮСШ 1
04-03-2015 20:15
 
СК Искоростень (Ветераны) 2 : 4 Фк Давидки
04-03-2015 19:15
 
Економ таксі 3 : 6 ПЕМ Энергия
04-03-2015 18:15
 
ФАН Клуб Динамо 1 : 3 ДЮСШ 2
04-03-2015 17:15
 
FC ZORYA 10 : 3 ПТУ-16
02-03-2015 19:30
 
ПТУ-16 8 : 6 Фк Давидки
02-03-2015 18:30
 
Фк ОмКар 6 : 15 Економ таксі
02-03-2015 17:30
 
ЗБШ 12 : 4 ДЮСШ 1
27-02-2015 21:15
 
FC ZORYA 4 : 3 ФАН Клуб Динамо
27-02-2015 20:15
 
СК Искоростень (Ветераны) 8 : 6 Фк Ушомир
27-02-2015 19:15
 
ПЕМ Энергия 11 : 2 ДЮСШ 2
27-02-2015 18:15
 
Економ таксі 2 : 5 ЗБШ
25-02-2015 19:30
 
Фк Ушомир 4 : 7 ПТУ-16
25-02-2015 18:30
 
Фк ОмКар 8 : 1 ДЮСШ 2
25-02-2015 17:30
 
FC ZORYA 5 : 4 Фк Давидки
23-02-2015 19:30
 
ПЕМ Энергия 8 : 2 ФАН Клуб Динамо
23-02-2015 18:30
 
ДЮСШ 2 5 : 11 ЗБШ
23-02-2015 17:30
 
ДЮСШ 1 11 : 2 ПТУ-16
22-02-2015 12:00
 
FC ZORYA 4 : 5 Фк ОмКар
22-02-2015 11:00
 
СК Искоростень (Ветераны) 4 : 6 ДЮСШ 1
21-02-2015 13:00
 
СК Искоростень (Ветераны) 5 : 7 ФАН Клуб Динамо
21-02-2015 12:00
 
Економ таксі 12 : 3 Фк Давидки
21-02-2015 11:00
 
ДЮСШ 1 10 : 3 Фк Ушомир
20-02-2015 20:15
 
СК Искоростень (Ветераны) 2 : 9 Економ таксі
20-02-2015 19:15
 
ПЕМ Энергия 6 : 2 FC ZORYA
20-02-2015 18:15
 
Фк ОмКар 2 : 5 ФАН Клуб Динамо
20-02-2015 17:15
 
Фк Ушомир 1 : 3 Фк Давидки
18-02-2015 20:15
 
СК Искоростень (Ветераны) 5 : 6 ДЮСШ 2
18-02-2015 19:15
 
Економ таксі 2 : 3 ПТУ-16
18-02-2015 18:15
 
ЗБШ 6 : 3 ФАН Клуб Динамо
18-02-2015 17:15
 
ДЮСШ 1 11 : 2 Фк Давидки
16-02-2015 19:30
 
Фк ОмКар 2 : 10 ПЕМ Энергия
16-02-2015 18:30
 
FC ZORYA 8 : 1 Фк Ушомир
16-02-2015 17:30
 
ДЮСШ 2 6 : 11 ПТУ-16
11-02-2015 20:15
 
ПТУ-16 4 : 6 ФАН Клуб Динамо
11-02-2015 19:15
 
ЗБШ 1 : 3 ПЕМ Энергия
11-02-2015 17:30
 
ДЮСШ 2 4 : 6 Фк Давидки
09-02-2015 20:15
 
СК Искоростень (Ветераны) 2 : 7 ПЕМ Энергия
09-02-2015 19:15
 
Економ таксі 16 : 2 Фк Ушомир
09-02-2015 18:15
 
ЗБШ 10 : 0 Фк ОмКар
09-02-2015 17:15
 
ДЮСШ 1 2 : 7 FC ZORYA
06-02-2015 20:15
 
ДЮСШ 2 3 : 2 Фк Ушомир
06-02-2015 19:15
 
ФАН Клуб Динамо 4 : 2 Фк Давидки