Команда
Игры
Состав
Фото
Город : Коростень

Тренер команди ЗБШ:

Джус Сергій Миколайович 067-981-95-46

Капітан команди ЗБШ:

Джус Сергій Миколайович 067-981-95-46

Спонсор команди:

Куницький Василь Іванович

ПРАТ "Коростенський завод ЗБШ"



Группа А Лига Чемпионов 2016

Команда
И В Н П Голы О
1 Фк Олімп 6 4 1 1 35 - 22 13
2 ПТУ-16 6 4 0 2 45 - 26 12
3 Фк Зірка 6 3 1 2 39 - 25 10
4 Фк Пашины 6 0 0 6 18 - 64 0

Группа B Лига Чемпионов 2016

Команда
И В Н П Голы О
1 ФАН Клуб Динамо 6 6 0 0 88 - 27 18
2 Фк Локомотив 6 4 0 2 63 - 41 12
3 Коростенский карьер 6 2 0 4 35 - 61 6
4 Фк Альянс 6 0 0 6 28 - 85 0

Группа C Лига Чемпионов 2016

Команда
И В Н П Голы О
1 Grand United 6 5 0 1 55 - 22 15
2 Фк Мал 6 4 0 2 31 - 29 12
3 ФК Авангард 6 2 0 4 36 - 30 6
4 ТНК "Гранiт" 6 1 0 5 16 - 57 3

Группа D Лига Чемпионов 2016

Команда
И В Н П Голы О
1 ЗБШ 6 5 0 1 35 - 24 15
2 Залізничник 6 4 0 2 54 - 25 12
3 Фк ОмКар 6 2 0 4 24 - 41 6
4 Твій хліб 6 1 0 5 16 - 39 3

Бомбардиры АФЛУ-2016

11Шевчук Андрій"Єконом таксі"
8Прищепчук Микола"Фк Легіон"
 
8Денісюк Андрій"Єконом таксі"
8Мельник Олександр"Зірка"
7Міловідов Артем "Фан клуб Динамо"
 
7Грищенко Андрій"ЖБШ"
6Стужук Дмитро"Фк Легіон"
6Антоненко Олег"ЖБШ"
6Макаренко Владислав"Легенда"
5Грищенко Андрій"Легенда"
5Василевський Валентин"Омкар"
5Федоренко Микола"Єконом таксі"
 
5Левківський Євген"ЖБШ"
5Рейда Вячеслав"Зірка"
5Домаєв Олександр"Фк Мал"
 
5Пасічник Владислав"Єконом таксі"
5Драпей Олександр"Зірка"
4Бондарчук Володимир"Фан клуб Динамо"
4Білошицький Віталій"Фан клуб Динамо"
4Антонюк Олексій"Фк Мал"
4Лазаренко Ярослав"Фан клуб Динамо"
4Нестеренко Олександр"Єконом таксі"
4Бондарчук Сергій"Моноліт"
4Вигівський Юрій"Єконом таксі"
3Антоненко Руслан"ЖБШ"
 
3Загоровський Олександр "Моноліт"
 
3Остапович Олексій"ЖБШ"
3Івановський Микола"ЖБШ"
 
3Левківський Володимир"Фан клуб Динамо"
3Медина Володимир"Єконом таксі"
3Самко Іван"Зірка"
2Тітов Артем "Легенда"
 
2Каменчук Микола"Легенда"
2Левко Тарас"Зірка"
 
2Мельниченко Дмитро"Фан клуб Динамо"
2Василенко Андрій"Фан клуб Динамо"
2Бевзо Леонід"Фан клуб Динамо"
2Саган Дмитро"Омкар"
2Волківський Андрій"Моноліт"
2Мартинович Олександр"Фк Мал"
 
2Юр'єв Артем "Легенда"
2Данильчук Олександр"Омкар"
 
2Годлевський Вячеслав"Фк Мал"
 
2Вигівський Микола"ЖБШ"
2Дейнеко Віталій"Давидки"
2Ізмайлов Іосиф"Легенда"
2Хохлов Артем "Давидки"
 
2Глядько Владислав"Омкар"
2Гамонь Андрій"Давидки"
2Саган Сергій"Омкар"

Результаты последних матчей ФОК Лига чемпионов 2016

12-03-2016 19:00
 
ЗБШ 7 : 6 Grand United
12-03-2016 18:00
 
ПТУ-16 0 : 5 Фк Олімп
03-03-2016 19:00
 
Grand United 5 : 1 Фк Олімп
03-03-2016 18:00
 
ЗБШ 7 : 2 ПТУ-16
01-03-2016 19:00
 
Фк Олімп 3 : 4 Grand United
01-03-2016 18:00
 
ПТУ-16 7 : 4 ЗБШ
25-02-2016 21:00
 
ФАН Клуб Динамо 3 : 4 ПТУ-16
25-02-2016 20:00
 
Фк Олімп 7 : 2 Фк Локомотив
25-02-2016 19:00
 
Grand United 5 : 4 Залізничник
25-02-2016 18:00
 
ЗБШ 4 : 1 Фк Мал
23-02-2016 21:00
 
ПТУ-16 2 : 3 ФАН Клуб Динамо
23-02-2016 20:00
 
Фк Локомотив 5 : 8 Фк Олімп
23-02-2016 19:00
 
Залізничник 5 : 4 Grand United
23-02-2016 18:00
 
Фк Мал 4 : 8 ЗБШ
18-02-2016 20:00
 
ЗБШ 7 : 5 Залізничник
18-02-2016 19:00
 
Фк Зірка 2 : 9 ПТУ-16
18-02-2016 18:00
 
Фк ОмКар 3 : 2 Твій хліб
16-02-2016 20:00
 
ФК Авангард 3 : 4 ТНК "Гранiт"
16-02-2016 19:00
 
Фк Альянс 3 : 28 ФАН Клуб Динамо
16-02-2016 18:00
 
Коростенский карьер 3 : 13 Фк Локомотив
13-02-2016 19:00
 
Grand United 6 : 1 Фк Мал
13-02-2016 18:00
 
Фк Олімп 2 : 7 Фк Зірка
13-02-2016 17:00
 
ФАН Клуб Динамо 19 : 2 Коростенский карьер
11-02-2016 20:00
 
ПТУ-16 9 : 5 Фк Пашины
11-02-2016 19:00
 
Фк Мал 7 : 4 ФК Авангард
11-02-2016 18:00
 
Фк Локомотив 14 : 8 Фк Альянс
09-02-2016 20:00
 
ТНК "Гранiт" 4 : 12 Grand United
09-02-2016 19:00
 
Залізничник 9 : 2 Фк ОмКар
09-02-2016 18:00
 
Твій хліб 5 : 2 ЗБШ
04-02-2016 20:00
 
Фк Пашины 2 : 11 Фк Олімп
04-02-2016 19:00
 
Фк ОмКар 4 : 9 ЗБШ
04-02-2016 18:00
 
Твій хліб 3 : 11 Залізничник
02-02-2016 20:00
 
ФК Авангард 5 : 7 Grand United
02-02-2016 19:00
 
Коростенский карьер 12 : 6 Фк Альянс
02-02-2016 18:00
 
Фк Мал 8 : 3 ТНК "Гранiт"
30-01-2016 16:00
 
Фк Зірка 10 : 4 Фк Пашины
30-01-2016 15:00
 
ФАН Клуб Динамо 11 : 8 Фк Локомотив
30-01-2016 14:00
 
Фк Олімп 6 : 3 ПТУ-16
28-01-2016 20:00
 
Залізничник 13 : 2 Твій хліб
28-01-2016 19:00
 
ЗБШ 6 : 5 Фк ОмКар
28-01-2016 18:00
 
ТНК "Гранiт" 3 : 4 Фк Мал
26-01-2016 20:00
 
Фк Локомотив 4 : 10 ФАН Клуб Динамо
26-01-2016 19:00
 
Grand United 4 : 7 ФК Авангард
26-01-2016 18:00
 
Фк Альянс 2 : 8 Коростенский карьер
23-01-2016 19:00
 
Фк Пашины 1 : 12 Фк Зірка
23-01-2016 18:00
 
Твій хліб 3 : 5 Фк ОмКар
23-01-2016 17:00
 
ПТУ-16 4 : 5 Фк Олімп
21-01-2016 20:00
 
Залізничник 4 : 6 ЗБШ
21-01-2016 19:00
 
Фк Мал 5 : 10 Grand United
21-01-2016 18:00
 
ТНК "Гранiт" 2 : 14 ФК Авангард
19-01-2016 20:00
 
Коростенский карьер 6 : 11 ФАН Клуб Динамо
19-01-2016 19:00
 
Фк Альянс 5 : 14 Фк Локомотив
19-01-2016 18:00
 
Фк Пашины 4 : 15 ПТУ-16
16-01-2016 16:00
 
Фк Зірка 4 : 4 Фк Олімп
16-01-2016 15:00
 
ФК Авангард 3 : 6 Фк Мал
16-01-2016 14:00
 
Фк Локомотив 10 : 4 Коростенский карьер
14-01-2016 20:00
 
Grand United 16 : 0 ТНК "Гранiт"
14-01-2016 19:00
 
Фк ОмКар 5 : 12 Залізничник
14-01-2016 18:00
 
ЗБШ 5 : 1 Твій хліб
12-01-2016 20:00
 
Фк Олімп 7 : 2 Фк Пашины
12-01-2016 19:00
 
ПТУ-16 5 : 4 Фк Зірка
12-01-2016 18:00
 
ФАН Клуб Динамо 9 : 4 Фк Альянс