Відкритий зимовий турнір 2019 Відкритий зимовий турнір 2019
Print
1 тур 05-02-2019 18:00 "Давидки" 1 : 6 "NG Зірка"
  05-02-2019 19:00 "Єконом таксі" 9 : 3 "Фк Штурм"
  05-02-2019 20:00 "ЗБШ" 4 : 1 "FC Imperial"
  07-02-2019 18:00 "Омкар" 4 : 6 "Колос"
  07-02-2019 19:00 "Фк Мал" 3 : 5 "Промінь"
  07-02-2019 20:00 "Легенда" 5 : 2 "Европак"

2 тур 12-02-2019 18:00 "Єконом таксі" 10 : 2 "Колос"
  12-02-2019 19:00 "FC Imperial" 1 : 5 "NG Зірка"
  12-02-2019 20:00 "Легенда" 6 : 4 "Давидки"
  14-02-2019 18:00 "Омкар" 4 : 5 "Фк Мал"
  14-02-2019 19:00 "Фк Штурм" 3 : 6 "Промінь"
  14-02-2019 20:00 "ЗБШ" 3 : 2 "Европак"

3 тур 19-02-2019 18:00 "Колос" 1 : 11 "Фк Мал"
  19-02-2019 19:00 "Фк Штурм" 10 : 2 "Омкар"
  19-02-2019 20:00 "ЗБШ" 5 : 8 "NG Зірка"
  21-02-2019 18:00 "FC Imperial" 2 : 8 "Легенда"
  21-02-2019 19:00 "Европак" 5 : 4 "Давидки"
  21-02-2019 20:00 "Єконом таксі" 4 : 5 "Промінь"

4 тур 26-02-2019 18:00 "ЗБШ" 9 : 3 "Давидки"
  26-02-2019 19:00 "Колос" 8 : 16 "Фк Штурм"
  26-02-2019 20:00 "NG Зірка" 3 : 3 "Легенда"
  26-02-2019 21:00 "Єконом таксі" 5 : 2 "Фк Мал"
  28-02-2019 19:00 "Промінь" 18 : 1 "Омкар"
  28-02-2019 20:00 "Европак" 6 : 6 "FC Imperial"

5 тур 05-03-2019 18:00 "Давидки" 3 : 2 "FC Imperial"
  05-03-2019 19:00 "Єконом таксі" 20 : 1 "Омкар"
  05-03-2019 20:00 "ЗБШ" 6 : 3 "Легенда"
  07-03-2019 18:00 "Промінь" 9 : 6 "Колос"
  07-03-2019 19:00 "Фк Мал" 5 : 4 "Фк Штурм"
  07-03-2019 20:00 "NG Зірка" 0 : 4 "Европак"

Стиковий матч за 11-12 місце 12-03-2019 18:00 "FC Imperial" 5 : 3 "Омкар"

Стиковий матч за 9-10 місце 12-03-2019 19:00 "Давидки" 5 : 3 "Колос"

1\2 фінал 1 матчі 12-03-2019 20:00 "Єконом таксі" 1 : 4 "ЗБШ"

Стиковий матч за 7-8 місце 19-03-2019 18:00 "Фк Штурм" 1 : 6 "Европак"

Стиковий матч за 5-6 місце 19-03-2019 19:00 "Фк Мал" 7 : 6 "NG Зірка"

1\2 фінал 1 матчі 19-03-2019 20:00 "Легенда" 5 : 8 "Промінь"

1\2 фінал матчі відповіді 21-03-2019 19:00 "Промінь" 7 : 2 "Легенда"
  21-03-2019 20:00 "ЗБШ" 2 : 7 "Єконом таксі"

Матч за 3-4 місце 23-03-2019 17:00 "ЗБШ" 2 : 1 "Легенда"

ФІНАЛ 23-03-2019 18:00 "Єконом таксі" 3 : 4 "Промінь"


Група А Зимовий турнір 2019

Команда
И В Н П Голы О
1 "Промінь" 5 5 0 0 43 - 17 15
2 "Єконом таксі" 5 4 0 1 48 - 13 12
3 "Фк Мал" 5 3 0 2 26 - 19 9
4 "Фк Штурм" 5 2 0 3 36 - 30 6
5 "Колос" 5 1 0 4 23 - 50 3
6 "Омкар" 5 0 0 5 12 - 59 0

Група Б Зимовий турнір 2019

Команда
И В Н П Голы О
1 "ЗБШ" 5 4 0 1 27 - 17 12
2 "Легенда" 5 3 1 1 25 - 17 10
3 "NG Зірка" 5 3 1 1 22 - 14 10
4 "Европак" 5 2 1 2 19 - 18 7
5 "Давидки" 5 1 0 4 15 - 28 3
6 "FC Imperial" 5 0 1 4 12 - 26 1

Бомбардири Зимовий 2019

25Зборовський Олег"Промінь"
 
16Петренко Дмитрий"Єконом таксі"
16Литвиновський Сергій"Промінь"
 
13Попович Віталій "Фк Штурм"
13Капитула Валентин"Легенда"
13Драпей Олександр "NG Зірка"
 
11Коваль Юрій"Промінь"
 
10Шинкар Олег "Колос"
 
9Шляга Андрій "Легенда"
9Яцковець Ігор "Єконом таксі"
 
8Левківський Володимир "ЗБШ"
 
8Скорода Олексій "ЗБШ"
 
7Бобровнік Олег "Фк Штурм"
7Новак Олександр "Фк Штурм"
 
7Вигівський Андрій "Фк Мал"
 
6Грищенко Ігор "Фк Мал"
 
6Бондарчук Володимир "Єконом таксі"
 
6Козаренко Євген"Єконом таксі"
 
5Домаєв Олександр "Єконом таксі"
 
5Оніщук Вардгез "Фк Мал"
 
5Сорока Ярослав "Фк Штурм"
 
4Давидюк Андрій "Колос"
 
4Орищенко Ярослав "FC Imperial"
 
4Оверчук Микола"Давидки"
 
4Пасічник Владислав"Єконом таксі"
 
4Сотниченко Володимир"Европак"
 
4Мельник Олександр "NG Зірка"
 
4Кулиш Юрій"Давидки"
4Федотюк Володимир"Омкар"
 
4Васянович Олександр "Давидки"
 
4Гакалець Олег "Европак"
 
4Левківський Євген"Легенда"
 
4Ярошовець Віктор"Колос"
3Пронік Василь "Фк Штурм"
 
3Копишинський Владислав "FC Imperial"
 
3Грищенко Андрій Валентинович"Легенда"
 
3Марченко Олександр"Промінь"
 
3Карпенко Сергій"Давидки"
 
3Джус Сергій "ЗБШ"
3Івановський Микола"ЗБШ"
 
3Черепанський Ігор "ЗБШ"
 
3Шатуха Єгор"Фк Мал"
 
3Левко Тарас "NG Зірка"
 
3Савчук Максим "Омкар"
 
3Смоловик Евгеній"Европак"
 
3Фещук Любомир "Колос"
 
3Білецький Вадим "Фк Мал"
 
3Михайлов Сергій "Европак"
 
3Гаевский В"ячеслав"Єконом таксі"
2Грабовець Олексій"ЗБШ"
 
2Арановский Виталій"Европак"
2Порохін Роман"Давидки"
 
2Вигівський Олекcій"FC Imperial"
 
2Шапорда Віктор "NG Зірка"
 
2Сергієнко Сергій "FC Imperial"
2Данильчук Сергій"Омкар"
 
2Тарасюк Тарас"ЗБШ"
 
2Денісюк Андрій"Єконом таксі"
 
2Решетовський Олексій "Фк Мал"
2Медина Володимир"Єконом таксі"
2Нестеренко Виталій"Єконом таксі"
2Лазаренко Віталій"Промінь"
 
2Дейнега Володимир"Европак"
 
2Мартинович Олександр "Єконом таксі"
 
2Нарекян Віталій "FC Imperial"
 
2Кіян Ігор "Европак"
 
1Скидан Олександр "NG Зірка"
 
1Харченко Максим "NG Зірка"
 
1Фещук Валерій"Колос"
 
1Ничипорук Олексій "FC Imperial"
1Стужук Віталій"Давидки"
1Чаплінський Сергій"Промінь"
 
1Федоренко Валентин"NG Зірка"
 
1Максимчук Олександр"ЗБШ"
 
1Простокішин Максим"Омкар"
 
1Шумський Володимир "FC Imperial"
1Антоненко Олег"ЗБШ"
 
1Миколайчук Андрій "Легенда"
1Івашко Ярослав"Єконом таксі"
 
1Зосіч Олександр "NG Зірка"
 
1Коблюк Євген"FC Imperial"
 
1Вигівський Юрій"Омкар"
 
1Білошицький Роман"Давидки"
 
1Киришун Роман"Промінь"
1Рихальський Юрій"Промінь"
 
1Уменко Максим"Омкар"
 
1Вознюк Игор"Омкар"
 
1Новицкий Макс"Давидки"
 
1Ктітор Владислав "Фк Мал"
 
1Петренко Сергей"FC Imperial"
 
1Савченко Олег "Европак"
 
1Бондарчук Сергій "Колос"
1Михайлов Роман"Промінь"
 
1Шадура Юрій "Колос"
 
1Сапожнік Артем"Фк Мал"
 
1Романовський Сергій"Европак"
 
1Миронов Олег"ЗБШ"
 
1Давидюк Володимир "Колос"
1Ковальчук Борис"Омкар"
 
1Прокопчук Андрій "Фк Мал"
 
1Хоменко Руслан "Европак"
1Грищенко Андрій"Легенда"
 
1Бакум Роман"Европак"
 
1Заєц Євгеній"Европак"
 
1Федоренко Микола "Легенда"
 
1Гордійчук Олександр"Колос"
1Цалко Андрій"Легенда"