OXeaB T3uJk

 

Ліга Чемпіонів ФОК 2018.

 Груповий етап.

 

Груповий етап - це перший етап основної сітки Ліги Чемпіонів. Тут виступають 16 команд. Учасники розбиваються на 4 групи по 4 команди в кожній (групи A, B, C, D). Кожен футбольний клуб повинен зіграти з суперниками в групі по два рази (домашній і виїзний матчі). Команди, що зайняли перше і друге місце у своїй групі, проходять в 1/4 фінали ЛЧ. Футбольні клуби, що зайняли третє і четверте місце, вилітають з турніру.

  

Четвертьфінальний і півфінальний етапи.

 

В 1/4 фіналу учасники розбиваються по парах, проводиться два матчі за правилами UEFA (домашній і виїзний матчі). Переможці пар виходять в півфінал і також зіграють два матчі (домашній і виїзний), команди які програли в 1/2 фіналу зіграють в матчі за 3-4 місце, а переможці півфіналу виходять у фінал, де вони посперечаються за найголовніший і престижніший футбольний трофей.

 

  Фінал.

Фінал складається з одного матчу. У випадку нічиї після закінчення основного часу, доля матчу вирішується в серії пенальті. Переможець Ліги Чемпіонів отримує кубок.

 

ПРИМІТКИ:

 Груповий етап.

 

 У разі рівності набраних очок, до уваги беруться результати особистих зустрічей. Якщо і там кількість очок однакова, то розглядається різниця забитих і пропущених м'ячів в цих зустрічах. У разі однакової різниці забитих і пропущених м'ячів, вище ставиться та команда, яка забила більше м'ячів на виїзді.

 

  

Четвертьфінальний і півфинальний етапи.

 

У разі рівної кількості очок, до уваги, також приймається різниця забитих і пропущених м'ячів. Результат двох матчів дозволяється так, як і в попередньому пункті.

 

 


 

Сітка Ліги Чемпіонів ФОК 2017

 

 

 

     1/4 фіналу                     1/2 фіналу                    

А1___________

В2___________

                                     А1 В2___________

                                     C1 D2___________

C1___________ 

D2___________

 

 

 

B1___________

A2___________

                                    B1 A2____________              

                                    D1 C2____________            

D1___________                                                       

C2___________

                                                                                              

 

 

Авторизация